LIGHTLINE

Lightline , periferik sinirlerin uyarılması için özel olarak tasarlanmış bir dizi perkütan kuadripolar kurşundan oluşur ve yıllarca süren çalışmanın ve özel tasarımın yanı sıra yılların deneyiminin sonucudur.
Mükemmel mekanik mukavemet ve esnekliği birleştiren uçlar, Lightline basit konumlandırma ve odaklanma ile kurulum sırasında kullanışlıdır.
Elektrotlar, platin-iridyum, iyi performans sunar.
Ek olarak, Lightline Lead ailesi, bugün piyasadaki en ince ürünler arasındadır ve düşük elektrik direnci ile donatılmıştır, stimülatör tarafından iletilen daha az enerji ile etkili bir şekilde stimülasyona izin verir ve bu da stimulanın kendisinin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

FIXLINE

 Fixline ailesi, özellikle tedavi ve kronik ağrının kontrolü için tasarlanmıştır tetrapolar potansiyel bir dizi Neurimpulse tarafından üretilen uyarıcıları ile birlikte kullanılmak üzere içerir. Çünkü Fixline potansiyel müşteriler dayanıklılık ve esneklik mükemmel mekanik proprieties var, onlar (brakiyal pleksus olduğu gibi) yüksek stres ortamında kullanılabilir. Platinum-Iridium elektrotlar, harika elektrik performansı ve düşük enerji tüketimi sunar. Fixlinekurşun delikli bir elektrotla biter; delik, doktorun elektrot telini çevreleyen dokularda bir sütürle sabitlemesini sağlar. Kesin ve uzun süreli bir stabilite için, özel olarak tasarlanmış bir silikon ankraj manşonu kullanılarak daha da sabitlenebilir.

SURLINE

Surline ailesinin nörolojik cerrahi ucu , kronik ağrının tedavisi ve kontrolü için periferik sinir stimülasyonu için Neurimpulse tarafından üretilen nörostimülatörler ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış bipolar bir elektrottur.
Surline lead tek bir uçta çatallanmıştır ve iki Platin telden oluşan iki bağımsız elektrotla donatılmıştır.
Lead’in konumlandırılması, elektrotların açıktaki sinire doğrudan uygulanması yoluyla cerrahi teknikle gerçekleştirilir: her elektrot, stimüle edilecek sinirin etrafına sarılacaktır.
Surline ailesi uçları, Neurimpulse Standard tetrapolar bağlantı ile donatılmış tüm nörostimülatörler, uzantılar ve adaptörler ile birlikte kullanılabilir.

T-LINE

T-line , tedavinin yalnızca deneme fazını yönetmek için Neurimpulse harici nörostimülatör ile birlikte kullanılması amaçlanan bir tetrapolar lead ailesidir.
T-Line , farklı malzeme sayesinde, hekime deneme aşaması için çok sayıda hasta seçme imkanı sunacak, mekanik direnç ve esnekliğin iyi özelliklerini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
T-Line uçları, tetrapolar hat içi standart Neurimpulse bağlantısı ile donatılmış tüm Neurimpulse uzantıları ve adaptörleri ile birlikte kullanılabilir.