LIGHTPULSE 100L

Lightpulse 100L , kendisi için özel olarak tasarlanmış bir periferik sinir stimülasyon sisteminin parçası olan, tetrapolar yeniden şarj edilemeyen (birincil hücre) bir nörostimülatördür. Lightpulse 100L , periferik sinirin uyarılmasıyla kronik ağrının tedavisi için endikedir. Nörostimülatör, dört elektrotlu bir hat içi konektörle donatılmıştır ve Neurimpulse ailelerinin bir bipolar veya tetrapolar lead’ini barındırır. Lightpulse 100L , düşük nabız parametreleri sayesinde önemli ölçüde uzun ömürlü pil sağlayan, dünyanın en küçük ve en hafif şarj edilemeyen nörostimülatörüdür (ince 7,2 mm, hacim 11 cc ve ağırlık 25,5 gr). Küçük boyutu, hasta için daha fazla konfor elde etmek için IPG konumunda daha fazla esneklik sağlar. Lightpulse 100L nörostimülatörü, periferik sinir stimülasyonuna uygun bir parametre programlanabilirliği ve her an sabit akım veya sabit voltajda nabzın konfigürasyonunu değiştirme imkanı sunar.

LIGHTPULSE 100

İmplante edilebilir nörostimülatör Lightpulse 100 , kronik ağrının tedavisi ve kontrolü için subkutan periferik sinir stimülasyonuna adanmış ve etkili bir mikroişlemci teknolojisine dayanan kuadripolar bir puls üretecidir.
Lightpulse 100 , uygun adaptör IS1-BI kullanılarak bir lead’e bağlantıya izin veren çift IS1 -BI yuvasına sahiptir.
Cihaz, kapsamlı parametre programlanabilirliği ile donatılmıştır ve tamamen konfigüre edilebilir çıktılar.
Ek olarak, tam bir tedavi seçme özgürlüğü için, doktor, herhangi bir zamanda, maliyet voltajı veya sabit akım olarak çıkış konfigürasyonunu seçme olanağına sahiptir.

LIGHTPULSE 102

Lightpulse 102 , kronik ağrının tedavisi olarak periferik sinir sistemine iki yol üzerinden stimülasyon sağlayan bir tetrapolar tekrar şarj edilemeyen nörostimülatördür (birincil hücre).
Lightpulse 102 , tüm Neurimpulse lead’leri, bipolar veya tetrapolar ile uyumludur (bu durumda sadece iki elektrot etkinleştirilecektir).
Lightpulse 102, küçük boyutları (13 cc hacim ve 7,2 mm kalınlık) ve ağırlığı (26,4 gr) sayesinde hastaya iyi bir konfor sunar.

TESTER LIFE

Tester Life 300 , tedavinin test aşamasında kullanım için geçici bir kuadripol stimülatörüdür.
Cihaz, özel bir kabloyla (TL300ADA) elektrot / uzatmaya bağlantı sağlayan bir Neurimpulse standart konektörüne sahiptir.
Stimülatör, kesin terapi için mümkün olduğunca nesnel bir test sağlamak için gerilim veya akımda geçici olarak konfigüre edilebilir çıkışlar ve tesislerin aynı kapsamlı programlanabilirliği ile karakterize edilir.
Ek olarak, stimülatöre kolay taşıma ve hastaya rahatsızlığı sınırlamak için deri benzeri bir kese eşlik eder.