Medical Z ®️, 30 yıldır dünyanın her yerindeki doktorlara ve terapistlere kaliteli ürünler sunmaktadır. Basınçlı giysiler ve yara izi yönetimi jelleri endüstrisinde lideriz. Uygulanan araştırma ve geliştirme programları sayesinde hastalara yenilikçi ve günümüzde piyasada eşi benzeri olmayan en ileri teknolojiye sahip ürünler sunuyoruz.

YANIK BASI GİYSİSİ KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

FRESH FABRIC

Şiddetli yanıklar için kompresyon giysileri alanında lider olan Medical Z ® ,  daha verimli ve rahat olan yeni bir kumaşı piyasaya sürerek yeniliğin ön saflarında olmaya çalışıyor: Fresh Fabrics®.

Fresh Fabrics® Medical Z ® tekstil elyafının benzersiz geometrik şekli, diğer tüm dokulardan 63 nolu bir kurutma oranı sağlayarak ultra hızlı fitillemeye izin verir. Ek olarak, Fresh Fabrics ® bir kumaş için bir diğer önemli özelliğe, rahatlığına sahiptir. Herhangi bir standart kumaştan daha yumuşak olan dokunuşu, etkili ve sürekli kompresyonun etkilerini en üst düzeye çıkarırken giyerken anında rahatlık hissi sağlar.

Sürtünme ve yıkamaya karşı büyük direnç. Çamaşır kurutma makinesi kullanmayın.

COOLMAX ELEGANCE

MedicalZ ® , şiddetli yanıklara yönelik kompresyon giysilerde pazar lideridir. Yara izlerinin tedavisini kolaylaştıran geniş bir öncül ürün yelpazesi sunuyoruz.

MedicalZ ® , devrim niteliğindeki CoolMax ® kumaşla yapılmış benzersiz bir ısmarlama giysi yelpazesi sunar . Bu son derece teknik kumaş, bugün mevcut olan herhangi bir rakip üründen daha nefes alabilir ve rahat olma avantajına sahiptir. Termoregülasyon üzerinde oynar ve nemin kumaşın dış tabakasına boşaltılmasına izin verir. Ayrıca hastaların nemden etkilenmemesi için çabuk kurur. Ödemi azaltmak ve hipertrofik ve keloid skarlarını önlemek için gereken kompresyondan ödün vermeden 17-24 mmHg’lik gerekli kompresyonu sağlar.

CoolMax® dört renkte (bej, mavi, siyah ve beyaz) mevcuttur ve makinede yıkanabilir.

STANDART

MedicalZ ® , şiddetli yanıklara yönelik kompresyon giysilerde pazar lideridir.

Yara izlerinin tedavisini kolaylaştıran geniş bir öncül ürün yelpazesi sunuyoruz.
Medical Z®, hafif bir giysiye uygulandığında 17-24 mmHg optimum sıkıştırma için özel olarak tasarlanmış 6 yönlü streç bir kumaş sunar.
Standart kumaşımız ödemi azaltmak ve hipertrofik ve keloid izlerini önlemek için gereken tüm özellikleri sunar.

Dört farklı rengi mevcuttur (bej, mavi, siyah ve beyaz).