NERVE FINDER KIT

NERVE FINDER KIT bir Neurimpulse geçici uyarıcı tarafından üretilen elektrik darbeleri kullanılarak, tedavi edilecek olan sinir yakın potansiyel yerleştirilmesini kolaylaştırmak amacıyla, periferik sinir stimülasyonu implantların çalışma safhasında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sistem, doktorun, bir harici uyarıcı (yani, Test Cihazı Life 300 ) tarafından düşük enerjili elektrik darbelerinin iletilmesi yoluyla, implante edilebilir bir deri altı elektrot telinin uyarım dizisini sokmak ve yerleştirmek için doğru deri altı yolu bulmasına olanak tanır . Giriş, röntgen veya ultrason olmadan, kurşunun (sistemin sonu) yakınına yerleştirildiği sinirin tanımlanmasını sağlayan izole bir Tuohy iğnesi kullanılarak uygun bir tıbbi prosedürle gerçekleştirilir.

Fiziksel özellikler

 Uzunluk: 150 cm
Stimülatöre bağlantı: Anahtarlı ahtapot (RJ45 benzeri) Elektrot
/ uzatma bağlantısı: Tetrapolar standardı Neurimpulse

TL300ADA

TL300ADA adaptör kablosu, geçici stimülatör Test Cihazı Life 300 , NEURIMPULSE uçları ve uzantıları arasındaki ara bağlantı için geçici nörostimülasyon implantlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır .
TL300ADA adaptör kablosu, mukavemet ve esnekliğin mekanik özelliklerini birleştirerek güvenilir ve dayanıklı bir sinir stimülasyonu sağlamak için çalışılmıştır.

Fiziksel özellikler

 Konfigürasyon: kutup
Dişi konektör: Standart Neurimpulse
Kontak malzemesi: Titanyum
Erkek konektör: standart Neurimpulse, Tester Life 300 ile uyumlu

PRINTER

Kızılötesi termal yazıcı, programlama ve grafik parametrelerini dışa aktarmak ve saklamak için programcıya bitişiktir.

TESTER LIFE 300'S CASE

Harici stimülatör Test Cihazı Life 300 ile birlikte, özellikle kolay taşıma ve hastanın rahatsızlığını sınırlamak için tasarlanmış bir çanta bulunur.